Odvoz suti a stavebního odpadu na skládku

Provádíme: Odvoz suti, odvoz stavebního odpadu, odvoz zeminy, odvoz sutin z bouraček.Přistavujeme kontejnéry o velikosti 3,3kubíků (5t odpadu). 

Cena za přistavení kontejnéru včetně ceny za uložení odpadu na skládce od 3500,-Kč s DPH


Jak to probíhá? Stačí zavolat na tel:. +420 606 300 606 o objednat si přistavení kontejnéru, kdy platíte jednorázovou (konečnou částku) za kontejnér na 5t odpadu. Tato částka se platí při přistavení kontejnéru, jakmile budete mít kontejnér naplněný, zavoláte zpátky na náš tel. a odvezeme jej.


Co do kontejnéru patří: stavební suť, kamenivo, hlína, sutiny.Co do kontejnéru nepatří: papír, lepenka, desky, biologický odpad (tráva, větve), rákos, okna, starý nábytek.


Máte-li jiný „velkoobjemový“ odpad, ten likvidujeme také, na ten přistavujeme kontejnér o velikosti 6-ti kubíků, do kterého už můžete dát všechno ostatní, kdy se účtuje cena od 6.750,-Kč s DPH


Odvoz sutí a přistavení kontejnéru provádíme v lokalitě okr. Bruntál: Krnov, Býkov – Láryšov, Bruntál, Rýmařov, Břidličná, Nové Heřminovy, Vrbno pod Pradědem, Sosnová, Opava, Malé Heraltice, Malá Morávka, Skrochovice, Neplachovice, Oborná, Město Albrechtice, Horní Benešov, Leskovec a lokality v okolí.